Enerji Danışmanlık Hizmetleri

Kurulması istenen Enerji Sistemleri ile alakalı en ekonomik ve en hızlı bir şekilde işin tamamlanmasına, varsa mevcut teşviklerden yararlanılmasına ve maksimum verim elde edilmesine yönelik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Projelerin hazırlanması, mühendislik hesaplamalarının yapılması, resmi evrakların hazırlanması ve takip edilmesi, dosya hazırlanması, malzeme temini, kurulum gibi çalışmaları yürütmekteyiz.

Fabrikaların, okulların, konutların, iş hanlarının, resmi kurumların kendi elektrik ihtiyaçlarını karşılamasına yönelik uygulanacak öz tüketim Çatı GES sistemleri ile elektrik faturalarında yüksek tasarruf sağlıyoruz. Şebekenin olmadığı yerlerde Off Grid sistemler ile elektrik üretilmesine, tarımsal sulama sistemlerinin elektrik ihtiyacının Güneş Enerjisi Santrallerinden karşılanarak yüksek faturaların ödenmeyip elektrik kesintisi problemlerinin ortadan kaldırılmasına yön vererek güneş enerjisi ile ilgili danışmanlık yapmaktayız.

Yenilenebilir Enerji

Anadolu İnovasyon Enerji Elektrik Üretim Mühendislik Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak Enerji Verimliliği, Güneş Enerjisi Uygulamaları, Rüzgar Enerjisi Uygulamaları, Mühendislik Hizmetleri, LED Aydınlatma Çözümleri, Enerji Danışmanlık Hizmetleri alanları başta olmak üzere enerji ve mühendislik üzerine ihtiyaç duyulan alanlarda kaliteli, yenilikçi, ekonomik ve verimli çözümler ve projeler geliştiriyoruz.

Mekanımız

Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Aşık Veysel Bulvarı, Erciyes Teknopark 1. Bina, No: 61 / 6
Melikgazi/Kayseri

Mekanı Görüntüle

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi (8.00-18.00)
Pazar (Kapalı)

İletişime Geç

info@anadoluenerji.com.tr
(0352) 222 03 07